strona główna
 
o nas

wyjazdy na zamówienie

rezerwacja

kontakt

przydatne linki
 

NASZE AUTORSKIE WYCIECZKI
 
♦ Perły Jedwabnego Szlaku
Uzbekistan – Turkmenistan


♦ BAŁTYCKIM SZLAKIEM
Litwa-Estonia-Łotwa-Litwa


♦  ZAMKI I PAŁACE SAKSONII

♦  Islandia + Grenlandia (opcja)
♦  Anglia-Walia-Irlandia-Irlandia Płn
-Szkocja

♦ Hiszpańska Vuelta
♦  Portugalia i Santiago de Compostela
♦  Najpiękniejsze zakątki Francji cz.1
♦  Najpiękniejsze zakątki Francji cz.2
♦  Najpiękniejsze zakątki Francji cz.3
♦  Szwajcarskie Hity
♦  TRZY WYSPY
Korsyka-Sardynia-Sycylia


♦  Malta i Gozo
♦  Wyspa Afrodyty
Cypr Południowy i Północny


♦  Fascynujący Kaukaz
Gruzja – Azerbejdżan – Armenia


♦ IRAN - Klejnoty Perskiego Imperium


Biuro Turystyki Krajowej i Zagranicznej PENELOPA istnieje od 1991 roku, jest wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki Województwa Mazowieckiego pod nr. k-509, posiada gwarancję ubezpieczeniową wykonania zobowiązań z tytułu świadczonych usług turystycznych spełniającą wymogi Ustawy o usługach turystycznych.
 
Od 2010 roku BTKiZ PENELOPA jest uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA i licencjonowanym użytkownikiem systemu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A.
 
Nasze ponad 30-letnie doświadczenie w turystyce pozwoliło nam na staranne dobranie sobie niezawodnych zagranicznych kontrahentów, rzetelnych przewoźników autokarowych oraz kadry doświadczonych pilotów wycieczek zagranicznych
 
Specjalizujemy się w organizacji wycieczek objazdowych. Swą działalność w 1991 r. rozpoczęliśmy od destynacji skandynawskiej. Z satysfakcją możemy powiedzieć, iż byliśmy jednym z pierwszych, o ile nie pierwszym tour operatorem, z którym turyści już w 1991 roku odkrywali uroki fiordów Norwegii, w roku 1992 dotarli za Krąg Polarny i na najdalej na północ wysunięty skrawek Europy - Przylądek Północny a w roku 1997 na Wyspy Owcze i Islandię. Byliśmy pierwszym tour operatorem, który w 2002 roku, z powodzeniem, zrealizował wyprawę do leżących poza utartymi szlakami zakątków Turcji Wschodniej - do tureckiego Kurdystanu, pod Ararat, nad Jezioro Van, Eufrat i Tygrys oraz na Górę Nemrut.
 
Niewątpliwymi atutami naszych wycieczek są nieszablonowe autorskie trasy, dopracowane niemal do perfekcji, programy zwiedzania dla koneserów - niezwykle bogate, dobry standard hoteli i wyżywienie dwa razy dziennie, transport komfortowymi autokarami, przeloty wyłącznie samolotami rejsowymi. W trosce o bezpieczeństwo i komfort podróżowania naszych Klientów, całkowicie wyeliminowaliśmy z organizowanych przez nas wycieczek nocne przejazdy.
 
Większość z naszych grup ma charakter kameralny. W wycieczkach samolotowych liczba uczestników waha się od 10 do 15 osób. Wycieczki autokarowe są liczebniejsze.
 
Możemy pochwalić się licznym gronem stałych Klientów, niektórzy z nich podróżują z nami od chwili powstania BTKiZ PENELOPA. To z myślą o nich czujemy się zobligowani do wprowadzania co rok do oferty nowych tras. Nasi stali Klienci doceniają naszą markę, wiedzą, że zawsze staramy się dotrzymywać obietnic, że otrzymany przy zapisie program zostanie zrealizowany w 100%, że standard hoteli, wyżywienia i transportu nie będzie od oferty odbiegał.
 
Grono naszych klientów stale się powiększa. Czujemy się zaszczyceni tym, że nasi klienci, doceniając naszą rzetelność w organizacji wycieczek, chętnie rekomendują usługi BTKiZ PENELOPA swoim znajomym i współuczestnikom wycieczek organizowanych przez inne biura podróży na trasach, których brak w ofercie BTKiZ PENELOPA.
 


Zapraszamy Państwa do podróżowania z BTKiZ PENELOPA.Opublikowane na stronie internetowej http://www.penelopa.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.